Top.Mail.Ru
×
Menu
  • O'zbekiston Respublikasining Davlat Bayrog'i
  • O'zbekiston Respublikasining Davlat Gerbi
Close Menu

Fakultet tarkibiy tuzilmasi


Axmedov Alisher Astanovich

Stomatologiya fakulteti dekani, dotsent


Qabul vaqti: Dushanba-Shanba: 08:30-17:00
Tel: +998 (93) 683 07 07

Fax:
E-mail: stomatologiya@mail.ru
Manzil: Samarqand sh., Аmir Temur koʼch., 18 - uy

STOMATOLOGIYA FAKULTETI DEKAN O’RINBOSARLARI


Sultonov Sardor Boqiyevich

Yoshlar bilan ishlash bo'yicha dekan o'rinbosari

Qabul vaqti: Dushanba-Shanba: 08:30-17:00
Tel: +998 (90) 947 20 86

E-mail:

Axrorov Alisher Shavkatovich

O’quv ishlari bo'yicha dekan o'rinbosari

Qabul vaqti: Dushanba-Shanba: 08:30-17:00
Tel: +998 (90) 451 87 88
E-mail: alisher2407@inbox.ru

Maqsudov Dilshod Davronovich

O’quv ishlari bo'yicha dekan o'rinbosari

Qabul vaqti:

Dushanba-Shanba: 08:30-17:00

Tel:

+998 (90) 505 79 68

E-mail:

dilshod1985@mail.ru


Xudoyqulov Shahzod Shavkatovich

O’quv ishlari bo'yicha dekan o'rinbosari

Qabul vaqti:

Dushanba-Shanba: 08:30-17:00

Tel:

+998 (91) 250 55 56

E-mail:

shahzod.shavkatovich1808@mail.ru


Isayev Umid Ismailovich

O’quv ishlari bo'yicha dekan o'rinbosari

Qabul vaqti:

Dushanba-Shanba: 08:30-17:00

Tel:

+998 (97) 928 70 48

E-mail:

umid7048@mail.ru


STOMATOLOGIYA FAKULTETI XODIMLARI


Jumayev Suxrob Sattorovich

Metodist

Tel.:

+998 (90) 251 41 99

E-mail:

jumayev@gmail.com

Manzil:

Samarkand shahar, Amir Temur. 18


STOMATOLOGIYA FAKULTETIGA BIRIKTIRILGAN TYUTORLAR


Begimov Baxrom Tirkashevich

Tel.:

+998(93) 336 72 78

E-mail:

begimovbezxrom@gmail.com

Biriktirilgan kurslar:

1 kurs

Biriktirilgan guruhlar:101 -116



Karimova Rayxon Karimovna

Tel:

+998 (99) 773 72 71

E-mail:

kamolovaaziza@gmail.com

Biriktirilgan kurslar:

2 kurs

Biriktirilgan guruhlar:201-2018

Akabaeva Malika Raxmatovna

Tel:

+998(99) 770 77 02

E-mail:

akabaeva.malika@gmail.com

Biriktirilgan kurslar:

3 kurs

Biriktirilgan guruhlar:301-318



Kubayev Mashrab Shirinboyevich

Tel:

+998 (93) 331 31 90

E-mail:

temurshokirov4@gmail.com

Biriktirilgan kurslar:

4

Biriktirilgan guruhlar:

401-428